Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha keveset alszok rosszul...

Ha keveset alszok rosszul vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

A kevés alvás azt jelenti, hogy Nekem már 5 óra is kevés. Ha nem alszok minimum 8 órát nagyon álmos vagyok egész nap, de ez még semmi, szokott égni a szemem, könnyezik néha és borzasztóan szédülök főleg mozgásra, ásítozok...Nagyon rossz az egész közérzetem, néha még a gyomrom is és az étvágyam se olyan. Voltam teljes kivizsgáláson szervi bajom nincs. Pánikbeteg vagyok, de ez inkább az álmossággal van összefüggésben én azt érzem.

16/L


2015. jún. 6. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal szervezetnek elegendő mennyiségű alvás kell, hogy jól érezze magát. Szerintem a legtöbbünk így érzi magát, köztük én is, pedig makk egészséges vagyok.
2015. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ha megvan a 8 óra alvás nincs ilyen bajom.
2015. jún. 6. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális. Én ha éjfél előtt nem fekszem le huzamosabb ideig (ami sajnos gyakori) akkor egy idő után eszméletlen fejfájásom lesz... Na meg persze fáradt vagyok, csökken a teljesítményem, könnyezik a szemem, igaz szédülni nem szoktam. Pedig már 23 vagyok és 12 éves korom óta így van.
2015. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, ez normális. Én 6 óra alatt tipikusan használhatatlan vagyok, de nagyon durván. Átlagban 7 óra kell, váltakozva 6 és 8 teljesen jó. De olykor több is összejön, mert valamiért több kell. S ha 6 előtt kelek, akkor is használhatatlan vagyok, bármennyit aludtam.

Van, akinek 8 óra kell, ez normális.

2015. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 savanyújóska ***** válasza:
+1 5 óra az mindenkinek kevés, általában 6-8-10 óra szokott lenni az igény.
2015. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

normális, ennyi idős korban 9-10 óra, ami megfelelő.

Amikor nem alszol eleget, mi az oka?

2015. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Van, amikor nem sikerül elaludnom csak ilyen éjfél körül (most se tudok:D) pedig napközben hulla voltam.

Meg van amikor sok a tanulnivaló, vagy más dolgom van, ami miatt későn kerülök ágyba

2015. jún. 7. 00:34
 8/8 anonim válasza:

én is ilyen vagyok mint te, nekem is ugyanezek a tüneteim úgyhogy szerintem ez normális


21/L

2015. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!