Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igénytelenül zuhanyzok?

Igénytelenül zuhanyzok?

Figyelt kérdés

Zuhanyzásnál mindig először bevizezem magam, aztán elzárom a vizet és a zuhanypamacsom segítségével behabfürdőzöm az egész testemet, aztán szappannal megmosom a fülem meg az arcom, majd megint kinyitom a vizet és a fejemtől a lábamig lemosom magamról a szappant meg a habfürdőt. :/

Eddig nem gondoltam, hogy ez undorító lenne vagy ilyesmi, csak most azért merült fel bennem a kérdés, mert osztálykiránduláson két barátnőmmel mentem zuhanyozni és amikor elzártam kb 2 perc múlva a vizet, egyik barátnőm kérdezte, hogy "Te már kész is vagy?? O_O" Mondom nem, csak behabozom magam, erre mindketten ilyen fura hangsúllyal mondták, hogy "Ööö...oké..." Ez tényleg annyira fura lenne? És igénytelen dolog, hogy nem mosom le közbe azonnal magamról a habfürdőt? Próbáltam már úgy zuhanyozni, mint a normális emberek, vagyis hogy közbe végig folyattam magamra a vizet, de úgy nem olyan jó valamiért...

17/L


2015. jún. 14. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a vicc az, hogy te csinálod jól, duplán is...egyrészt spórolsz a vízzel, másrészt a tisztálkodásod is hatásosabb
2015. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen rendben van. Nem igénytelenség, hogy nem pazarolod a vizet.
2015. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénytelenség, de ha mások szerint az, azzal se törődj. Pluszpont a takarékoskodásért.
2015. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a fura, ha valaki másképp csinálja.

Én piszkosnak érezném magam, ha azonnal le is mosnám magamról a tusfürdőt, de hát ízlések és pofonok.

2015. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hát így nem tudom megkéne nézzem előben
2015. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jol csinalod.
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális ember szappanozás közben elzárja a vizet, ahogy fogmosáskor is, amíg fogkrémezi a fogát. Környezet kímélés és víztakarékosság.
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most nagyon nagyon megkönnyebbültem :D Arra számítottam, hogy majd olyan válaszokat fogok kapni, hogy "Ez undorító" meg ilyesmi :)
2015. jún. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!