Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért dugult be a fülem egyik...

Miért dugult be a fülem egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Reggel felkeltem még semmi bajom nem volt,rendesen hallottam a bal fülemre.

Eddig is hallgattam zenét,ettől nem gondolnám, nem kaptam huzatot, nem fáj, próbálom kidugítani, de nem megy.Inkább azt mondanám,hogy olyan érzés, mintha légnyomás hatására bedugulna,csak ez tart már vagy 2 órája...néha olyan, mintha kicsit élesebben hallanék rá, aztán visszaáll :(

Nem távozik belőle folyadék sem, fültisztítóval sem bántottam.

Annyi,hogy hidegfront van,tehát enyhén fáj a fejem,ingerlékeny, fáradt, nyűgös vagyok :/


2015. jún. 16. 09:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Audispray-t használtam most,de nem jobb,egyáltalán mégcsak nem is csökkent...Olyan mintha visszhangzana, feszítene, de hogy mitől?....Azt sem értem,hogy hogy a fenébe történt ez egyik pillanatról a másikra...

se este se reggel nem volt bajom...ahogy beértem a munkahelyemre rá egy 30 percre rá már furcsa érzésem volt. Úgy feszít, hogy ilyenkor szédülök.

2015. jún. 16. 14:05
 2/2 A kérdező kommentje:
Szombaton este koncerten voltam, akkor nyilván mindkét fülemre tompábban hallottam,aztán ez másnap reggelre (vasárnap) meg is szűnt. Se vasárnap, se hétfőn semmilyen jellegű ehhez kapcsolódó tünetem nem volt. Ma reggel sem... :(
2015. jún. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!