Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 - 5és fél óra alvás után...

5 - 5és fél óra alvás után felébredek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos kialakult egy ilyen rossz minta? Ha lefárasztom sporttal magam vagy bevettem xanaxot akkor is így történt. Mi a leghatékonyabb módja, hogy ne ébredjek fel és újra tudjak egyben annyit aludni amennyire szükségem van, hogy ne legyek fáradt és álmoskás a nap nagy részében?

#kevés alvás #korai ébredés
2015. jún. 21. 01:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Az első mondta után az nem kérdés akart lenni, hanem kijelentés. Kivétel nélkül így történik nap, mint nap 5 - 5 és fél óra után.
2015. jún. 21. 02:01
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
csend van a hálószobában? kellően sötét is? ha minden tényező működik, akkor fordulj dokihoz. háziorvos csak tudna tanácsolni valamit.
2015. jún. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Neked ennyi az alvásigényed..
2015. jún. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nem ennyi az alvásigényem. Olyan 7 óra alvás ami után rendesen működök. Ennyi alvástól nyúlok el egész nap, abszolút nem jó, persze talán még lehetne rosszabb is.


Amúgy két városban lakom és ezáltal két különböző környezetben. Az egyik borzasztó zajos pesten egy 140 lakásos ház bejárati ajtaja mellet lakom és alszom abban a szobában, DE nem csak a zaj a probléma. Ezt onnan tudom ilyen biztosra, hogy Otthon normálisak a körülmények van, hogy hetekre hazamegyek és ott is ez produkálom: felébredek ennyi alvás után. Van, hogy néha vissza tudok aludni, de ahhoz minimum 40 perc - 1 órát kell várnom, hogy nagy nehezen álomba essek (ekkor sokkal-sokkal nehezebb az elalvás, mint este) Na ilyenkor ha csak legalább másfél órát alszom (volt már 3 is) és utána felébredek, egészen más érzés. Olyan, mint amikor az ember érzi, hogy kipihenten ébredt fel, sokkal jobb a közérzetem. Tényleg az egész napom sokkal jobb olyankor.

2015. jún. 21. 03:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak az tudnám javasolni (ha belefér a napirendedbe), hogy az 5 óra utáni 1 óra várakozást használd ki valamire, majd utána aludj tovább.

Megfigyeltem magamnál is ilyesmit régebben. Felébredek, kicsit motoszkálok, megreggelizek, majd visszaalszom.


Korábbi lefekvést próbáltad már?

2015. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Látom nem egy mai már a kérdésed, viszont én most ugyan ezzel a problémával küzdök…

Lett valami megoldásod rá vagy kiderült, hogy miért van ez?

márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!