Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki egyáltalán nem...

Ha valaki egyáltalán nem gondolkodik már évek óta hanem csak úgy elvan magának mint pl egy fadarab az valami agybetegség vagy inkább lustaság lenne?

Figyelt kérdés

25 vagyok és már nagyon régóta ilyen vagyok :(

csak komoly válaszolók írjanak nem kell kigúnyolni vagy ilyesmi van elég bajom így is :(


2015. jún. 22. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel ennek a kérdésnek a kiírása is eszedbe jutott, ráadásul azon töprengsz, hogy ez betegség-e, így bátran kijelenthetjük, hogy te bizony gondolkodsz. Magyarul a kérdés is értelmét veszti.
2015. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor elmondom mégegyszer. komoly válaszok érdekelnek.

te pedig többször ne válaszolj. belőled ennyi pont elég volt

2015. jún. 22. 19:48
 3/8 anonim válasza:
Hát szerintem ez személyiségtől is függhet akár, de lustaság is lehet, vagy csak simán ilyen a közérzeted! Mondjuk nem teljesen értem hogy, hogy érted azt hogy nem gondolkozol?
2015. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, válaszod újabb bizonyítéka annak, hogy gondolkodsz!
2015. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nem nagyon van, mert az élet éléséhez is gondolkodni kell néha. Nem kell nagy dolgokra gondolni, mint az, hogy mi legyen az ebéd, hova tettem a szemüvegemet, hol van a kulcsom, mit vegyek a barátaim születésnapjára, mit kell vásárolnom. Lehet, hogy arra gondolsz, hogy ezeknél magasabb dolgok nem foglalkoztatják az illetőt, a munkája sem nagyon igényel gondolkodást. Egy idő után elszokik a magasabb gondolatoktól, és túl lusta lesz hozzá, meg le is épül hozzá.
2015. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen ezek alapdolgok ezek megvannak nálam is igen.

magasabb szintre csak nagyon néha megyek.

talán csak túl sokat várok magamtól.

köszi a választ.

2015. jún. 23. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi betegség,egyszerüen csak egy egyszerü ember vagy.
2015. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Helyes válasz ***** válasza:
Hát hallod,ez a probléma sokunkat folalkoztat,akik őszinték vagyunk önmagunkal.Ezt a jelenséget én szellemi "igénytelenségnek" csúfolnám.Ellenszere van,de már az orvosság bevételéhez is nagy akarati döntésre van szükség.A saját kis kényelmi zónánkból való kilépésre gondolok.Szóval kezdetnek javaslom íratkozz be könyvtárba,és olvass klasszikus irodalmat,amelyek az élet nagy dolgait boncolgatják.Másrészt keresd azok társaságát akik a "szellemi szoba-konyha"helyett valami tágasabbra ösztönöznek.Ha teheted tanulj új dolgokat,íratkozz be tanfolyamokra vagy iskolába.Ezek az első,de jelentős lépések."Kis lépés az embernek,de nagy az emberiségnek":)
2016. ápr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!