Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek ezellen a kinos...

Mit tehetek ezellen a kinos dolog ellen? Van rs gyogymod?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. teljesen normalis eletet elek,viszont kb egy eve eszrevettem ,hogy a tenyerem allandoan izzad. nedves mindig,meg ha tel van es jeghideg is a tenyerem,izzad. nagyon nagyon nsgyon zavar ez a jelenseg, es kellemetlenul erzem magam rengeteg adodo helyzetben. mielott tudom hogy kezet akarok fogni valakivel,mindig szarazra torlom a ruhamba,de ez visszalep par masodperc mulva. nagyon zavar. igy a baratom kezet se merem megfogni csak amikor erzem ,hogy epp nem nedves.. segitsetek kerlek! mi lehet a problema? mit tehetek ellene??? :( rengetegeg segitenetek egy mindennapos kellemetlen problemaval szemben. elore is koszonom
2015. júl. 6. 14:40
 1/4 anonim válasza:

Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=xLCPkm6WsXk


Sok oka lehet,magasság,zavarba jössz, stb...

2015. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Duenna ***** válasza:
Ideges, feszült vagy. Ezt az okot kell megszüntetni, és akkor a kézizzadás is rendeződik.
2015. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem vagyok egy idegeskedős ember.
2015. júl. 6. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:

[link]

2015. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!