Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányingerem van főleg utazásko...

Hányingerem van főleg utazáskor már fél éve. Folyamatosan dedalont szedek rá, csak nagyon álmosít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na most megyek hosszab buszútra nyaralni és ezt kéne szednem. De a busszal megállunk sok helyen és ha én beveszek mondjuk 2-3 szem dedalont akkor olyan vagyok tőle mint egy zombi. Kb úgy is érzem magam mint egy holdkóros olyan álmos vagyok. Ha nem veszem be akkor meg hányok most mit tegyek? Van helyette valami ami nem álmosít?

2015. júl. 6. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy az "Állítólag" (mythbuster) keretén belül egy olyan adás, ahol különböző módszereket vizsgáltak ez ügyben. Végül az összesítésben két eredményes befutó volt: az egyik a gyógyszer, a másik a gyömbér. Ez utóbbin a műsor készítők is meglepődtek, milyen hatásos.


Ha esetleg még nem kóstoltál nyers gyömbért, akkor készülj rá, hogy erős. :)

Bár elvileg elég bevenni rágás nélkül is a darabokat.

2015. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a savanyúcukor bevált, sárga orbit, jó citromos, enyhíti a hányingert.
2015. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!