Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este nemtudok elaludni,...

Este nemtudok elaludni, valaki segít?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel hajnali 3-ig vergődtem az ágyban mert nem tudtam elaludni, meg mellette sík ideg is voltam emiatt, már annyira hogy folyt rólam a víz. Félek, hogy ma sem tudok elaludni..

2015. júl. 8. 22:13
 1/2 anonim válasza:
Először is: ha idegeskdel és arra gondolsz, hogy nem tudsz elaludni akkor még nehezebb lesz. Tudom könnyű ezt mondani, de ha eltereled a figyelmed valamivel, akkor észre se veszed és el is tudsz aludni. Aludj el tévén, hallgass zenét fülhallgatón, olvass (ha gondolod telón). Így eltereli a figyelmed arról, hogy nem tudsz aludni, illetve a meleg is jobban kimegy a fejedből. Van a szobádban ventillátor? Nyitva van este az ablak? Én tegnap délután fagyasztottam le jégkockát és kenegettem magam vele. Jól áthűtötte a testem :D
2015. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szivj el egy jointot lefekves elott (amerikaban felirjak alvas zavarra +le is nyugtat)
2015. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!