Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan csináljam, vizelet...

Hogyan csináljam, vizelet minta leadása?

Figyelt kérdés
Az urológián kellene vizeletet leadnom ,de már voltam egyszer csak visszahívtak ,mert valami szennyeződést találtak benne,ami akármitől is lehetett ! Hogy oldjam meg nő létemre a pisilést egy 1x1-es kicsi koszos nyilvános wc-be úgy ,hogy még becélozzam az üveget is ?
2010. márc. 4. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ott nem üvegbe kell pisilni, hanem odakészített pohárba.

Másrészt ezt a műveletet otthon is elvégezheted reggel felkelés után, és szépen üvegbe átöntve viheted a laborba.

2010. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így van. Egyrészt általában reggeli első vizeletre van szükség a laborban, amit ugye otthonról tudsz vinni. A legcélszerűbb szerintem, ha elvágsz egy ásványizes flakont, abba könnyű beletalálni, utána átöntöd abba, amiben viszed.


Ha bent kell pisilni, akkor a módszer ugyan ez. A laborban műanyag poharat adnak, de felkészülve minden eshetőségre vigyél te egy műanyag poharat, vagy a levágott ásvanyvizes palackot. Aztán átöntöd abba, amibe kérik.


De azt ne mondd, hogy létezik olyan labor, ahol a nőknek egy 2 cm átmérőjű üveg nyakába kell beletalálni. :) Ilyen nincs, ettől ne tarts! :))

2010. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig van ,írtam ,hogy már voltam csak visszahívtak ! Pont azért kell ott az urológián pisilni és azért nincsen pohár sem ,hogy a lehető legtisztább mintát add le ! Ez nem olyan vizelet anyag ,amit pl. vérvételkor magaddal viszel ! Speciális anyag van az alján ...
2010. márc. 4. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Hm, én tudom miről van szó. Volt a családban urológiai beteg úgyhogy elég sokszor vittem mintát ilyen steril üvegcsébe, de abba sem közvetlenül kellett belepisilni, hanem tiszta edényből beleönteni úgy, hogy ne érjünk hozzá a széléhez és gyorsan lezárni. Ha pedig teljesen steril mintára van szükség, akkor megkatétereznek. Szóval, az hogy abba a "kémcsőbe" kelljen közvetlenül, elég abszurd és szerintem kivitelezhetetlen.
2010. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint vigyek 1 poharat magammal és így csináljam ? Már unom ezt hogy oda kell járkálnom !
2010. márc. 4. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt ott az orvos hogy gondolja? Nyilván adnia kéne a nővérnek poharat. Mondjuk nekünk odaadták a kémcsövet hogy otthon ejtsük meg a műveletet és utána bevittem.
2010. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bizony így van ,tegnap mondta a nővér ,hogy ez csak így steril !
2010. márc. 6. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy, hogy bele kell célozni a kémcsőbe?? Abszurd..
2010. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van !
2010. márc. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!