Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Ma reggel óta...

Mitől lehet? Ma reggel óta rosszul látok, fáj a fejem és húz középre a szemem, mint mikor bandzsít az ember.

Figyelt kérdés
Nektek szokott ilyen lenni?
2010. márc. 4. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! Ilyet még nem tapasztaltam.
2010. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Migrénre gondolnék.
2010. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
stroke is lehet, azonnal orvos!!
2010. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy agydaganat :/ ORVOS!
2010. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem, komolyan vetted az előttem válaszolókat és már az orvosnál vagy... egy "egyszerű" migréntől (ne érts félre, én is migrénes vagyok, tudom milyen pokoli) kezdve egészen súlyos, életveszélyes betegségek jele is lehet, amit leírtál. Azért hozzáteszem, hogy migrénnél én még nem hallottam félrehúzó szemről, úgyhogy szerintem ez inkább a súlyosabb lehetőségek felé mutat...
2010. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megijesztettetek! Lehet,hogy rosszul fogalmaztam. Nem megy középre a szemem, csak olyan érzés, mint mikor felveszel egy erős szemüveget és húzza a szemed. Nem bandzsítok be, csak olyan érzésem van.
2010. márc. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!