Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a szívemmel?

Mi lehet a szívemmel?

Figyelt kérdés
Ezekben a meleg napokon a magas a pulzusom, érzem.a saját szívdobogásomat. Ez mitől lehet? Szívpróbléma? Vagy a meleg váltja ki? A választ előre os kőszönöm.

2015. júl. 23. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lemegy a vérnyomásod, vagy folyadékhiányod van. Nem hinném, hogy szívprobléma.
2015. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, édesanyámnak is.. Én is azóta érzem, hogy meleg van. Lejjebb megy a vérnyomás, jobban dolgozik a szív is.
2015. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is és időnként még fáj is. A melegtől van, 100/60 a vérnyomásom. Ptróbálj hűvösbe menni, vagy hűvöset csinálni és nagyon sokat inni. Pótold a sót is, ilyenkor szabad több sót enni.
2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes, és nyugtató válaszokat. Kitartást a melegben.
2015. júl. 23. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
meleg megemeli a pulzust, természetes egy bizonyos mértékig de ha más panasz nem társul hozzá semmi gond
2015. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!