Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt a problémát?

Mi okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Kiskoromban volt valami a gyomrommal de pontosan nem tudom mi. Ha jól tudom akkor nem zárt jól a gyomorszájam és nagyon sokat hánytam. Azóta is én nagyon hasfájós vagyok. Amikor itthon vagyok, akkor is szokott fájni a hasam, de amikor idegen környezetben vagyok (legfőképpen osztálykirándulás DE még sok ideig a nagyszüleimnél is ez volt) fáj a hasam, de mindig csak este. Napközben szinte mindig jól vagyok. A legjobban az zavar hogy az elmúlt években nem volt normális osztálykirándulásom mert mindig rosszul voltam. Ezzel mit lehetne kezdeni? Elmenni az orvoshoz és ezt így elmondani neki? Mert nekem ez úgy tűnik, hogy inkább valamiféle pszichológiai probléma. Ha valamit kihagytam és érdemes lenne tudni nyugodtan kérdezzétek meg. Előre is köszönöm mindenkinek.

2015. aug. 16. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Savas íz, kaparás, gombócérzés a torkodban nem szokott lenni?

Nem írtad, kezeltek-e kiskorodban, jó lenne gasztroenterológára beutalót kérni a háziorvostól. Vidd a régi leleteidet is, ott kéne kezdeni a kivizsgálást.

2015. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes lenne elmenned egy orvoshoz, és ezt elmondani neki. Lehet, hogy kapnál valamilyen savlekötőt, mert pl. refluxod van. Az orvos úgyis tudja majd, hogy milyen vizsgálatokra van szükséged
2015. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor elmegyek majd a háziorvoshoz. Egyébként nem szoktam olylan tüneteket érezni amiket az első válaszoló kérdezett. Szimpla hasfájásom szokott lenni.
2015. aug. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!