Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hatása lehet az egészsé...

Milyen hatása lehet az egészségemre, ha elfolytom a pszichológiai problémáimat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Akarmilyen testi problema kialakulhat. A pszichoszomatikus betegsegeket is komolyan kell venni.
2015. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10-15 év múlva kijön rák formájában,vagy kitudja miben. A düh, vagy elfojtott dolgok'A Legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani '= méreg. a daganat mitől alakul ki?méregtől (lásd cigi -tüdőrák).mindegy, hogy a méreg milyen formát ölt, a méreg, az méreg.
2015. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, a telefon idióta, bemásolt egy idézetet xd bocsánat azert
2015. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elfojtott pszichológiai probléma nem egészséges.
2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
A test és a lélek szoros kötődésben van egymással. Azt szokták mondani hogy azért fáj a gyomrod mert valamit nem tudsz megemészteni. Gombóc van a torkodban? Valamit nem mondtál ki inkább visszanyeltél. A lélek érzékenyebb ,esendőbb de a tárolókapacitása is véges. Megtelik le vagy elfolytással és kihat a testre,étvágytalanság,álmatlanság,testi gyengeség majd depresszió valamilyen fokozata,nyugtalansággal,remegéssel megtűzdelve.
2015. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzLaciZ válasza:

Sok fél-e módon jelentkezhetnek káros hatások. Gyomorfekély, magas vérnyomás, étvágytalanság következtében beállt alultápláltság, vitaminhiány mely még több bajt okoz majd. Áteshetsz a másik végletbe és túlzott mennyiségben kezdhetsz enni (stressz evés nem csak mítosz), ami elhízást és egyéb problémákat okozhat. Ezen kívül a pszichológiai problémák egész komplikációja alakulhat ki, el egészen az idegösszeomlásig.


Ha szégyellsz professzionális tanácsadóhoz (pszichológushoz pl.) fordulni az is sokat segít ha megbeszéled a problémáid egy olyan barátoddal akiben feltétlenül megbízol.

Vagy foghatod magad és kereshetsz egy katolikus templomot ahol nem ismernek és elmehetsz gyónásra. A papok nagy részét az oktatás során a lelki tanácsadásra is felkészítik s paptól függően sokat tudnak segíteni. (ennek megvan az anonimitás előnye).


De én személy szerint mindenképp a legjobb barátra szavazok, az tud a legtöbbet segíteni.

2015. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha bölcs vagy, nem folytasz el problémát, de nem kürtölöd világgá sem!2 megoldás vált be nálam: minden rosszat kiírtam magamból, vagy ha egyedül voltam és nem hallott senki, bizony kikáromkodtam magamból!Pl.a rákot is. Összeszoritottam a fogam és végig csináltam a mütétet,kemót, kopaszfejet. Azóta vígan kinőtt a hajam és most már gyógyultnak mondhatom magam.Soha ne add fel!
2015. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!