Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Körülbelül egy hónapja tartó...

Körülbelül egy hónapja tartó hasmenéssel mi a teendő? Kihez forduljak? Háziorvost nagyon nehezen tudom elérni, délelőttönként rendel, én pedig iskolába járok, és kollégista vagyok.

Figyelt kérdés
A koleszos orvosnak még nem említettem, meg most van egy másik tünetem is, ami később kezdődött mint a hasmenés, hogy állandóan pisilős érzetem van, mintha fel lennék fázva. És most ezt próbáljuk kideríteni hogy miért van. Nőgyógyásznál is voltam már, miután először szexeltem, utána jelentkezett a pisilős probléma. És nem állandóan van hasmenésem, van amikor vannak "szünetek". Most pl vettem be monuralt (nem használt), és lehet amiatt. Mert a mellékhatása hasmenés is. Meg néha fáj a gyomorszájam is. Ha valakinek esetleg volt már ilyen, vagy bármit tud hozzáfűzni, nagyon megköszönném. 20/L
2015. szept. 10. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Vervetel, etel allergia vizsgalat, gasztroenterologiai kivizsgalas
2015. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állandó hasmenéssel háziorvoshoz kell menned, ő ad szükség esetén beutalót szakvizsgálatokra, egy napot számj rá, kérj aznapra igazolást.
2015. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon-nagyon szépen köszönöm!! Felpontoztalak titeket.
2015. szept. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!