Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlaggódom vagy tényleg nagy...

Anneee25 kérdése:

Túlaggódom vagy tényleg nagy a baj? Lehet Stroke?

Figyelt kérdés

Hiába veszem komolyan a jeleket, az orvosok nem tőrödnek a panaszaimmal, múltkor a sürgősségin is csak vérnyomást mértek....


Az alábbiak a tüneteim:

-2x történt a héten, hogy a jobb szememmel homályosan láttam, egyszer egy óráig tartott, ma csak 20 percig. Köhögéskor csillagokat látok, villodzó fényeket

- szinte állandóan fáj a fejem

-rendszeresen vérzik az orrom

- állandóan remeg a kezem! (a mobilomon alig tudok netezni)

- kórosan sokat alszom, hamar elgyengülök

Amit rólam tudni kell:

10 hetes kismama vagyok, túlsúllyal , pajzsmirigy alulműködéssel, magas pulzussal.

A vérnyomás és pulzus eredményeim jók, naponta mérem: általában :120/60 70

EKG, labor és CUKOR eredmények jók, nem vagyok cukorbeteg.

Én Stroke-ra gondolok , mert a terhesség növeli a kockázatát....Mi lehet ez?



2015. szept. 10. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A laborod biztos rendben van? Máj- és vesefunkció, vérlemezkeszám (thrombocyta vagy thr)?
2015. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fehérvérsejt, vörös vértest, hemoglobin, hematokrit, trombocita mind az optimális tartományba estek. Nagyon sok tétel van a laboron (2 oldalas) nem tudom, hogy a máj és a vese milyen néven fut. Kiugró eredményem sehol se volt.
2015. szept. 10. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ezt annyiban, ez baromira nem normális.
2015. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első látás problémánál elmentem a sütgősségire,ahol kiröhögtek. Mit akarok, ha elmúlt a tünet? Ilyen vérnyomással ez vicc, hogy TIA vagy Stroke lenne? Mértek egy pulzust meg egy vérnyomást...ez volt a nagy ellátás. Teljesen pánikban vagyok, hogy mi a franc ez. Holnap szemészetre megyek, onnan talán tovább küldenek neurologi

ára, de teljesen halálfélelmem van.

2015. szept. 10. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább rögtön a neurológiára lenne érdemes menni. Vagy mondjuk a nőgyógyászod felkeresni.
2015. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miutan a sürgősségin nem jártam sikerrel, elmentem nőgyógyászhoz,aki tovább küldött szemészetre.
2015. szept. 10. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy pajzsmirigy beteg vagy, de be volt állítva, mielőtt terhes lettél? Biztos nem hagynám annyiban, menj a nőgyógyászodhoz, hogy küldjön tovább
2015. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Magnéziumhiány lehetséges. Nem mutatja ki a vérkép, ezért az orvosok nem is írják a kartonra.

Tünete lehet étvágytalanság, fáradtság, gyengeség, izomrángás, stb..

Érdemes lenne ezt kivizsgálni. Mármint a Mg.-hiányt :)

Majd írd meg légyszi az eredményt!

2015. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, közben kiderült,hogy ez auramigrén (szemmigrén),és a terhesség miatt napi 6x kell szednem magnéziumot
2015. dec. 19. 01:02
 10/10 anonim válasza:

Orulok, hogy kiderult :)

(Es kulon annak is, hogy a Mg hiany nyert :D :) )

2015. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!