Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Refluxosok melyik gyógyszert...

Refluxosok melyik gyógyszert vált be?

Figyelt kérdés
szedtem már quamatel, pantoprazol, rabeprazol, max eleinte volt kicsit jobb, de semmi változás. ugyanugy szétmarva érzem a torkom már évek óta. most kaptam esomeprazolt 20mg napi 1.et, ez nem kevés?? mindegy most szednem kell 2 honapig, aztán majd kiderül, mellé salvus vizet kell innom. sokszor eszek keveset, füszereket kerülöm, nem cigizek, nem iszok alkoholt, nem értem miért jött akkor elő.

2015. szept. 18. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én CONTROLOC 40 mg-ost szedtem, este és reggel 1-1 db-ot, kb 1 hónap után javult, 3-4 hónapig szedtem.
2015. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én volt hogy 2x szedtem a 20mg-ot, de ez az új orvos most napi 1et irt csak, szerintetek vegyek be este is ?
2015. szept. 18. 15:35
 3/5 homo ludensz ***** válasza:

A Bázikus port javasolnám gondolom ha találtok olyan patikust aki pénzért kikeveri:

natrium phosphoricum 10,0

kalium bicarbonicum 10,0

calcium carbonicum 100,0

natrium bicarbonicum 80,0

magnesium caronicum 50,0


500g-ot kérjetek belőle a patikában és reggel éhgyomorra 2-3 dl.vízben feloldva egy teáskanálnyit és vacsora után szintén.

2015. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. mennyire hatásos?
2015. szept. 23. 09:11
 5/5 homo ludensz ***** válasza:

Aki kipróbálta mindenki elégedett volt vele. Annyi mindennel próbálkoztál mint írod hogy nincs vesztenivalód.

Segíteni szerettem volna miután elolvastam a kérdésedet.

2015. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!