Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Frontin hogyan hat?

A Frontin hogyan hat?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogyan fejti ki hatását, pl. ha beveszek 1 szemet, később már érzem a nyugtató hatását, vagy fokozatosan hat, ha már több nap is szedtem? az az igazság Sexudent kaptam be idáig néha, de most Frontint írt az orvos, viszont azt nem említettem neki, hogy mostanában majdnem mindennap be kellett vennem a Seduxent, és így nem kérdeztem tőle, hogy lehet-e így rögtön váltani egy másik nyugtatóra. a másik pedig, hogy a seduxen az ugye rögtön nyugtat, vagyis hatásos, a frontint viszont nem tudom, ha elkezdem szedni, mennyi idő múlva lesz hatása?
2015. szept. 21. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb 15-30 percig semmi, utána fokozatosan ellazít.

Ha nincs mi ellen "dolgozzon", vagyis a semmire veszed be, akkor belassulsz tőle rendesen. Kb 1-2 órát hat, utána lecsökken a hatás szinte teljesen.

2015. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!