Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj mostanában a fejem...

Miért fáj mostanában a fejem a jobb oldalon? ( többi alul)

Figyelt kérdés
az a fura az egészbe hogy szinte soha nem szokott fájni évente 2* 3* max de mostanában néha fáj és tompa fájdalmat érzek.
2015. szept. 23. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is fejfájással küzdök néha. Sajnos egyre gyakrabban.

Nem kávézom, nem dohányzom.

Régebben rendszeresen futottam, de mostanában ritkábban, viszont sok ülőmunkát végzek. Tegnap szedtem össze a devizahiteles peremhez az anyagot, és rendkívül frusztrált, hogy tudom, hogy meg kellene lenni valahol fontos információknak, de nem találom a több év alatt 9,4 GB-ra hízott mappában. "Erősen kattogtak a fogaskerekek a fejemben." Estére erős fejfájással feküdtem. Reggel elmentem futni, de ahelyett, hogy elmúlt volna a fejfájásom, minden lépésnél úgy éreztem, hogy az agyam be akarja szakítani a koponyámat.


Meg kell jegyezzem, hogy már több hete, nagyon kevés alvással kell beérnem, ami 4-6 órát jelent. Feleségemmel szinte állandósultak az nézeteltérések, melyek általában az anyagi nélkülözésre, és a mókuskerék típusú reggeltől estig tartó munkára, és a kevés családdal töltött szabadidőre vezethető vissza. A szexnek ebben az állapotban nem tudok örülni, mert mire a csúcsra érnék belehasít a fájdalom a fejembe, már ha egyáltalán a feleségemnek éppen nem fáj a feje és van kedve elkezdeni.


Én a krónikus alvás hiányára vezetem vissza a fejfájás okát.

Persze könnyű lenne azt tanácsolni, hogy változtassunk az életvitelünkön, de a gyerekek miatt szükség van lakásra, hacsak nem adjuk nevelőszülőkhöz a gyerekeket az állam pénzén. A hitelünk még nem dőlt be, de néha a NAV inkasszóval hajtja be a késve fizetett adót a vállalkozásunkban. Gyakorlatilag hiába feküdnék le korábban, mert az éj közepén már az agyam munkához lát. Nehéz kikapcsolódni a mázsás terhek alatt, különösképpen azért, mert tudom hogy igazságtalanul terhelnek vele, mert nem ezt vállaltam.


Sokan azzal hülyítik az embereket, hogy a pénz nem boldogít. Én erre azt mondom, hogy az anyagi biztonság hiánya migrénes tüneteket okoz, lehangol és megfojt.


Elhatároztam, hogy változtatni fogok. Leosztom a feladatokat. Találtam egy olyan ügyvédet, akire rá merem bízni a devizahiteles pervitelt, így felszabadul valamennyi időm. Remélem, hogy 1-2 éven belül vagy meg tudok egyezni a bankkal peren kívül, vagy a bíróság könnyít a törlesztési terheimen. Addig nincs mit tenni, egyre beljebb csúszunk a hitel spirálba.

2015. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!