Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS alhasi fájdalom, hányinger...

SOS alhasi fájdalom, hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Sokmindentől. Terhesség, vakbél, gyomorrontás, sérv... Szal kicsit bővebben...
2015. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ez az hogy félek nagyon, nemtudom mi lehet....megvolt a menstruációm, de aztán barnáztam ami nem szokott lenni. két napja hányingerem van, és fájdogál a derekam lent meg az alhasam, mint mikor megakar jönni....
2015. okt. 2. 14:14
 3/28 A kérdező kommentje:
ezzel bemehetek szerinteetek a sürgösségire?
2015. okt. 2. 14:26
 4/28 anonim ***** válasza:
Én bementem ilyennel fiú vagyok nekem kimutatták hogy nem szervi menj csak ct ultrahangot csinaltak meg vert vettek
2015. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
jaj nem akarom hogy vért vegyenek olyankor mindig rosszul leszek .......
2015. okt. 2. 14:29
 6/28 anonim ***** válasza:
Ugyan ezba bajom...voltam háziorvosnál semmit sem csinált 2 nap után elmúlt és átment erös fejfájásba
2015. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Inkább a nőgyógyászhoz menj el.
2015. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
én attól félek hogy vakbélgyulladás, de lehet hogy petefészek, olyan menstruáció szerü görcsölésem van de nem olyan erős, inkább tompa. meg a hányinger ami zavar. más tünetem nincs. ha elmegyek sürgösségire akkor nem fognak elzavarni ?
2015. okt. 2. 14:34
 9/28 anonim ***** válasza:

Elzavarni nem fognak, ha szükségesnek érzed, menj be sürgősségire, fő a biztonság!

Szerintem csak kicsit megbojdultak most a hormonjaid.Nem lehet mindíg egyforma a menstruáció, ez most ilyen...De ez csak az én tippem, nézesd meg, a vérvétel meg igazán semmiség.

2015. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
tudom, csak mikor utoljára vettek tőlem vért, akkor fél napig nem birtam felkelni az ágyból, mondjuk akkor enni se birtam meg éhgyomorra történt. hát nemtudom lehet bemegyek. remélem semmi komoly. a vakbélgyulladást azt megérezném jobban ugye?
2015. okt. 2. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!