Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhatja-e száraz levegő,...

Okozhatja-e száraz levegő, szigetelés, építőanyagok a következő tüneteket?

Figyelt kérdés

Új helyen lakom, olyan érzésem volt, mintha endoszkópot dugtak volna le a torkomon. Következő 2 reggel arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt, összetapadt a torkom. Aztán nem aludtam 2 napig, mert nem tudtam nyelni. Aztán sürgősségi.

Refluxom is van, meg asztmám is. De ilyen jelenetet még egyik sem rendezett.

Az orvosok antibiotikumot adtak, az egész nyelőcsövem gyulladt.

Valakit készült ki hasonlóképpen?



2015. okt. 20. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek komoly tünetek. Ha mondjuk egy építkezés közepén laknál és abban aludnál, akkor lehetnének ilyen tüneteid, de egy kész, új lakásban semmiképpen sem.
2015. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most ilyen vírus van? Nekem is a nyelőcsövem fájt pár napig, majd jött a nátha, köhögés. Fura módon most nem a mandulám fájt, hanem végig a gégém. Én sós vízzel gargalizáltam, arra 2 nap alatt elmúlt.
2015. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Kicsit be vagyok rezelve, uj dolog ez nalam.

Semmilyen huleses tunetem nincs. nekem is a gegem, de nem is faj, hanem mintha ott lenne egy uthenger, v vmi ilyesmi. Milyen virusokat fejlesztenek ki..

2015. okt. 20. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!