Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy tudjak...

Mit csináljak, hogy tudjak enni és bírjam a munkát? Hogyan erőltessem rá magamra?

Figyelt kérdés

Burger Kingben dolgozom pár hónapja, és nagyon félek, hogy ki fognak rúgni.

Az a problémám, hogy nem tudok enni. Bent a munkahelyen nincs a dolgozóknak hűtő, úgyhogy nem vihetek be normális kaját, de mindennap megehetünk 1 menüt. Ezt csináltam egy darabig, de elkezdett folyamatos hasmenésem lenni, meg hetekig 2-3 naponta hánytam. Utána úgy döntöttem, inkább csak itthon eszek munka előtt/után, viszont sokszor 10-12 órás műszakaink vannak, és összesen fél órára ülhetünk le egy nap, úgyhogy hosszú távon ez se volt tartható. Szinte folyamatosan émelygek és szédülök, érzem, hogy kellene ennem, hogy bírjam a munkát, de egyszerűen nincs étvágyam, vagy hasmenésem van, vagy kihányom a kaját. Mostanában már az van, hogy ha hazajövök se bírok ránézni semmilyen itthoni rendes kajára se, 1-2 naponta egyszer tudok enni. Egész nap az undorító hamburgerszagú konyhában kell dolgoznom, hiába mosok hajat mindennap, olyan szagú marad a hajam és a bőröm is, rosszul vagyok saját magamtól, a ruháimtól, már a házban se bírok meglenni, mert itt is már mindennek undorító konyhaszaga van. Azt hittem, ezt pár hét alatt meg tudom majd szokni, de már hónapok óta ott vagyok, és csak egyre rosszabbul bírom. Fel nem mondhatok, nincs elég pénzem, hogy kihúzzam, amíg új munkát nem találok. Próbálok keresni, de nem hívnak be sehova, illetve hívtak a McDonald's-ba, de ott gondolom ugyanez lenne, viszont az interjúra se tudtam elmenni, mert dolgoztam aznap és nem mertem szabadnapot kérni. Nagyon félek, mert egyszer elájultam munkában és hazakéredzkedtem, és akkor azt mondta a főnököm, hogy ha még egyszer előfordul, hogy nem csinálom végig a műszakomat, vagy nem dolgozok rendesen, akkor kirúg. Van valami vitamin, vagy akármi, amitől erősebb lesz a gyomrom és bírni fogom a gyorskajákat? Vagy valami módszer, hogy ne legyek rosszul egész nap és végig tudjam csinálni ép ésszel a napi műszakomat?



2015. okt. 26. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sokféle kaja van egy ilyen helyen, ha nem bírod a hamburgert, egyél inkább három sültkrumplit, biztos meg lehet beszélni a főnökkel, hogy te ilyen módon váltanád ki a menüt. Vagy ehetsz fagyit, mindenféle egyéb dolgot is, amit árulnak, és nyugodtan vihetsz be magadnak mellé valami olyat, amihez nem kell hűtő.


Ha viszont egyszerűen mindent kihánysz, akkor valószínű, hogy inkább pszichés problémád van a helyen (ez a leírásodból is eléggé valószínűnek tűnik), ez esetben semmiféle vitamin nem fog segíteni rajtad.

2015. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ecserin vegyél egy gránátot, aztán dobd be a Burger Kingbe! Addig a sok birkának sem jön meg az esze, amíg nem lesz ilyen helyeken robbogatás!
2015. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pszichés, valamiért nem bírok kajával dolgozni. Egyszer korábban dolgoztam már normális étteremben is konyhán, és ott is előjött hasonló probléma, de az csak időszakos nyári munka volt, csak 6 hetet voltam ott. Itt viszont muszáj itt maradnom, ha nem akarok az utcára kerülni.
2015. okt. 26. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben, figyelj oda jobban a táplálék megrágására, egyél lassabban, keveset, és vigyél be többször, kevesebb folyadékot
2015. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

és csinálj légzőgyakorlatokat napi negyven percben, azonos időben. Mély levegővétel, a lehető leglassabban kieresztve.

Némi plusz oxigén a szervezetben csodákra képes!

2015. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!