Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki nem fürdik minden...

Ha valaki nem fürdik minden nap attól lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
hát,szerintem ha minden másnap fürdik akkor nem lehet nagy baj,maximum szagosabbak lesznek a jobban büdösödő részeid:-Dha ennél többet is kihagysz akkor lehet:gombád,bolhád,egy seb elfertőzik,vagy büdös leszel,és senki nem fog szeretni...ez elég nagy baj,nem de??
2008. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, de erről megoszlanak az orvosi vélamények. Nőgyógyász szerint gyakrabban betegszenek meg a "tiszta", folyton mosakodó nők; de tapasztalataim szerint a gyakori

tusolás (napi egy, nyáron 2 is) inkább használ, és persze közérzet szempontjából kifejezetten kellemes dolog :)

2008. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész sehova, és csak a saját "koszod" van rajtad akor nem, hiszen az őskorban sem lett. De ha buszon vagy akárhol közlekedsz igen, hiszen ott annyi baktérium van, ami ártalmas a szervezetnek.
2008. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm (nő), aki jó, ha hetente egyszer fürdik, és van is húgyúti fertőzése, amit csak otthon kaphatott el, hiszen nem járt máshol vécén... Nyáron is ilyen "gyakra" fürdik, és már másfél méterről a rosszullét kerülget, annyira erős a testszaga. Nem beszélve arról, hogy amikor mensizik, szintén nem jut eszébe gyakrabban mosakodni... :( Jó, az más lenne, ha legalább kétnaponta megmosakodna alulról, de így... Pffhhh...
2008. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jav.: "gyakran"
2008. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát,egy ideig bajod nem lesz,aztán jönnek a fertőzések...viszont ha minden nap nem is teljes fürdést csinálsz,azért az alapvető testrészeket nem árt megmosni...mint.pl.nemiszerv,láb,hónaalj,arc...:)))))))))))

2008. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baja nem lehet szerintem. Az én környezetemben mindenki reggel-este zuhizik télen-nyáron. Na, szerintem ez hülyeség, max. betegesen félnek attól, hogy büdösek lesznek... Nyáron persze naponta többször, de télen nem. Olyankor egy héten kb. kétszer csak mosakodok- a fontos részeket:) Persze ez egy olyan dolog, amit nem mondhatok el, mert min. hülyének néznek. Ja, és nem szoktam büdös sem lenni:)
2008. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
büdös leszel mint a szar
2008. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag Árpádházi Szent Margit egyetlen egyszer sem fürdött élete során (tisztátalan dolognak tartották akkor, csak bokáig és csuklóig mosta meg végtagjait, meg az arcát esetleg)....mégis mikor meghalt, állítólag rózsaillatot árasztott :). Szóval lehet így élni, bár azt hiszem, 28 évesen meghalt...
2008. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30 évvel ezelőtt még heti egyszer fürödtek az emberek.
2015. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!