Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyit nőhetek még?

Mennyit nőhetek még?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,decemberben töltöm be a 18-at.2014 februárjában a mérésnél 162 cm voltam.Idén 2015 februárban 165 cm.Bár ez nem biztos,hogy pontos,próbáltam kicsit csalni.Ma,október végén megmértem magam és 165,5 166 körül jött ki.Apa 173,anya 153,de csontritkulása van és volt egy csigolyaműtéte.Elvileg régen 158 cm volt.Hány cm-et nőhetek még?Mennyi a várható magasságom?

2015. okt. 27. 13:58
 1/2 anonim válasza:
Szerintem maximum 3centit nohetsz meg,de nem sok esélyt látok ra.De egyaltalan nem veszes igy sem a magassagod.:)
2015. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel az ember kb 24 éves koráig nő, fiúknál ez kitolódhat 28-30 éves korig is, jó eséllyel elérheted édesapád magasságát.
2015. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!