Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az unalom és lelki fájdalmak...

Az unalom és lelki fájdalmak miatt érezhetem magam sokszor gyengének és életerőtlennek?

Figyelt kérdés
Amikor egész nap bent döglök a szobámban, vagy ha nem is egész nap, de már órák óta, egyrészt megöl az unalom, másrészt elgyengül a testem, és már a mozgás is nehezemre esik egy idő után kicsit. A mérhetetlen unalom, és a lelki fájdalmam miatt van ez? Meg a másik, hogy ilyenkor amikor itthon vagyok, elég sok édességet képes vagyok megenni, tudom hogy nem kéne ennyi cukor, de nekem már úgyis mindegy.
2015. okt. 31. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:
És eleget mozgok, ha 2-3 naponta biciklizek fél-egy órát, és szoktam sétálni is elég sokat?
2015. okt. 31. 16:01
 2/3 anonim válasza:

olyan mintha ezt egy barátnőm írta volna :D durva.

a kérdésedre válaszolva: igen. szerintem találj magadnak egy hobbit,és ne gépezz sokat

2015. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az unalomtól és a "szobában dögléstől" lesz az. A lelki problémák ilyesmire nem hatnak ki vagy legalábbis nagyon-nagyon kicsit. Ha folyamatosan a szobában üldögélsz/fekszel akkor az izmaid eléggé ellazulnak és ettől gyengének érzed magad a másik meg az unalom ha unatkozol akkor elálmosodsz és álmosan senki sem fitt illetve a sok édességzabálással is vissza kéne venni mert most lehet hogy úgy látod hogy "hát töm mindegy nekem már nem számít" ezt mondod most de évekkel később mikor lelki gondjaid már nem lesznek akkor pedig szidni fogod a régi éned minden egyes inzulininjekció beadásakor.
2015. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!