Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában úgy érzem, hogy...

Mostanában úgy érzem, hogy folyamatosan szorongok. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben nagyon sok rossz dolog történt/történik a közvetlen környezetemben. Eddig tartottam magam, mindenben a pozitívumot kerestem, és úgy tűnt, hogy jól viselem. Most azt érzem, hogy minden bizonytalan, hogy nem haladok előre. Abban bízom, hogy ez csak egy rossz periódus, aminek vége lesz, csak át kell valahogy vészelni. Hogyan tudnám jobban kezelni a bennem lévő feszültséget?
2008. szept. 11. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
lazíts! Menj el úszni, rajzolj, fess, csak úgy,ami eszedbe jut. Menj el autogén tréningre vagy pszichológushoz.Menj el futni. Csinálj bármit, ami nem a hétköznapokra emlékeztet. Hallgass szép zenéket, esténként vegyél illóolajos fürdőt, lazító fürdősóval, közben gyújts gyertyát és hallgass kellemes zenét. Kezdj el járni masszőrhöz. De a legfontosabb:minden nap legyen legalább egy olyan órád,ami csak rólad szól és a pihenésedről.
2008. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nylonx ***** válasza:
100%

Én színjátszóegyesületbe járok. Ez segít. Előszőr mindig nehezen vetkezem le magam, de aztán átélve a vidámfigura szerepét jobban érzem magam a nap további részében is. Ez egy vidám segítőkész közösség, közösmunka, sikerélmény,utazás.Szoktunk azonbelül páran túrát,kirándulást is szervezni csak úgy 2en 3an. Mi lehet nyugtatóbb a természetnél, főleg ha levezetve energiánkat elfáradunk. Egyedül is jó mert meditatív, és távol mindentől a természetben kívülről látom az életemet és rájövök hogy minden problémámra van legalább 2 megoldás és nem olyan nagy dolog semmi amit ne lehetne megoldani.

Ha ezeket nem csinálom akkor én is csak kimegyek a kocsmába beszélgetni hátha elterelődik a gondolatom,vidámabb leszek és iszok.De persze mint tudjuk ez sem jó hosszútávon.

2008. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engedd el magad!
2010. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!