Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez nem a szívem volt ugye?

Ez nem a szívem volt ugye?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este nyugodtan üldögéltem az ágyon,hátranyúltam a bal karommal valamiért és ahogy visszatettem a karom eredeti helyére 1-2mpig beszúrt-befeszült a vállnál és alatta kicsit,kulcsontnál talán?. 1.5 hónapja csináltattam egy EKG-t de nem volt semmi kóros azon sem. Meg igazából most sem volt semmi kísérőtünet a pillanatnyi ijedtségen kívül. Pulzus is rendben volt,légszomj meg semmi ilyesmi nem volt meg az egész (fájdalom része) nem tartott 1-2-3mpnél tovább csak azért ijesztő volt. Nem a szívem lehetett ugye?

2015. nov. 8. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a fájdalom ahogy jött úgy ment is,szóval tényleg csak addig a 3mp-ig fájt..
2015. nov. 8. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Rosszul mozdultál, ennyi. Nem okos dolog úgy hátranyúlni, hogy kiugrasztod a vállad.

A szíved meg amúgy sem fájna a válladnál meg a kulcscsontodnál, mivel egy icipicit arrébb van...

Ellenben EKG helyett pszichológust javasolnék, mert ez már komoly hipochondria.

2015. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja hát igen,már folyamatban van az is :) Igazából csak az üditőmet raktam le az éjjeli szekrényre...
2015. nov. 8. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert az embernek itt-ott szokott szurni, ha rosszul mozdul, meghuzódik valami, stb. , bemerevedik a keze, stb.
2015. nov. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23
2015. nov. 9. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a hipochondria a legvalószinűbb diagnózis... emelgesd sűrn az üdítőket és megedződnek az izmaid...:-)
2015. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!