Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől viszkedhetek ennyire?

Mitől viszkedhetek ennyire?

Figyelt kérdés
Kb.hat hete elkezdetek viszketni éjjel a lábaim,majd a karjaim..most már az egész testem ég,viszket egész nap! Állandóan fáradt és feszült vagyok a kialvatlanságtól.A bőrömön néha vannak nagy piros foltok,de sokszor semmi nem látszik.A kulccsontom felett kijött két kb 2cm- es nyirokcsomó,de nem fáj.Laborom szinte jó,kivéve a májenzimeket Ast-250_ Alt-200 ,Ggt 140.A bilirubin nem magadabb.Májban ultrahang szerint eltérés nincs.Mi lehet ez? Segitsen valaki,mivel szüntessem meg a viszketést! Ötletek?

2015. nov. 18. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
millio oka lehet, csak azt tudom javasolni, hogy vegyel calcimuscot es valami allergia elleni gyogyszert. ha beveszed es ket ora mulva meg mindig ennyire viszket akkor nem allergia ha enyhul akkor valoszinuleg az
2015. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmiféle alergia gyógyszer nem segitett..még injekció formájában sem.Ja és szinte minden délután,estefelé hőemelkedésem van.37,5-37,7
2015. nov. 18. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
hat hete van ez nalad es meg mindig nem tudjak megmondani mitol van ez ?ez hogy lehet?
2015. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tüdőröntgenem jó,a hasi ultrahang,azon kívül,hogy a májam kicsit megvan nagyobbodva szintén ok.Nem,sajnos nem tudják.10 nap mulva megyek mammográfiára.
2015. nov. 19. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!