Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tünetek: minden reggel hányás...

Tünetek: minden reggel hányás (gyomorsav + a tegnap este ettem, ittam), hasmenés (ma reggel véres volt), erős belső mellkasi fájdalom (mintha üresség lenne bent, ami feszít és brutálisan fáj[bővebben lent mert nem fér ki] Mi bajom lehet? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

kimaradt fentről: (az van bennem hogy meg akarok halni és elmúlik), a fejem is fáj ma reggel, esténként minimum 1-2× felkelek, és nem is úgy "fog" az agyam, és elég sokszor megyek el mostanság WC-re. (+ elképesztően szétszórt vagyok, sokszor elfelejtem amit akartam, és mintha az agyam azt mondaná hogy "ÁLLJ!" és ülök, és nem tudok gondolkozni, és elkezd fájni a fejem..


besorolva:


1. Szedett bármilyen gyógyszert, amit kb. 1 hónapja abbahagyott?

2. Szed valamilyen gyógyszert?

3. Vérnyomás rendben?

4. Milyen a mentális állapota? Depresszív/szorongásos? Sok a stressz?

5. Lázzal járó betegsége mikor volt utoljára? Le tudná írni?

6. Fennáll bármilyen mérgezés (pl szén-monoxid/ólom) lehetősége?

7. Milyen jellegű a fejfájása?

8. Kor, nem, testsúly, magasság?


1. Nem.

2. Nem.

3. Kicsit magas.

4. Szorongásos. Elég sok.

5. RÉGEN... egy évben egyszer van, és idén még nem volt.. tehát: ritkán van, de akkor nagyon..

6. Szerintem nem

7. homloknál belső fájdalomérzet.

8. 15, fiú, 93kg, 187cm.


Az orvosnál már voltam, beküldött vérvételre, de csak a vérzsír szintem alacsony, minden más rendben van.

Páran mondták hogy menjek el az orvoshoz hogy beküldjön teljes vizsgálatra, de 1. nem tudom mit mondjak neki 2. nem tudom bizonyítani semmivel a dolgokat.. azért csak nem fényképezem le a sz... khmm....

((Szuper amúgy, mert anyám engem szokott lecseszni ha beteg vagyok, mert szerinte "idegi alapon van" pedig mocskosul nem))


Mit tegyek? mi bajom lehet?


2015. nov. 23. 06:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Nem kell lefényképeznek, az első úgyis az lesz, hogy friss labor, ha régebben volt, és székletminta, abból elég sok minden kiderülhet. Megnézhetik, van-e benne vér, kórokozó. Ha vér van benne valóban, akkor valószínűleg vastagbéltükrözés lesz a vége, a hányás miatt pedig egy gyomortükrözés. Természetesen a szorító mellkasi fájdalmad miatt egy EKG sem ártana, de én inkább azt gondolnám, hogy a depresszív, szorongó alkatod miatt van, hiszen nagyon fiatal vagy még. Viszont a véres hasmenés lehet colitis ulcerosa, Crohn betegség jele, amik gyakrabban jelentkeznek labilisabb lelki alkatúaknál, ez pedig csak vastagbéltükrözéssel derülhet ki. Szóval irány első körben a háziorvos, aki reméljük komolyan veszi a problémáidat.
2015. nov. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!