Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Görbe lábra ( ó-láb / o-láb/...

Görbe lábra ( ó-láb / o-láb/ óláb/ oláb ) enyhítése/ gyógyítása?

Figyelt kérdés
Milyen megoldások vannak, enyhítés, illetve "megszüntetés" terén? Tudom van műtét a növés végleges leállása után, illetve a cantienica torna, otthon végezhető gyakorlatok stb, ezekről viszont semmit nem írnak szinte a neten, van valakinek tapasztalata/ötlete bármilyen téren?
2010. márc. 21. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látogass meg egy csontkovácsot!Segíteni fog.
2010. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csontkovács mit tud tenni? Eddig erről nem is hallottam.
2010. márc. 22. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Az "Ó" láb és az "X" láb ha nem lábszárcsont görbület okozza,akkor csípő függő.Nem jól állnak a csípőlapátok és ha helyre teszik és megmutatják a gyakorlatot amivel azt a helyén tudja az ember tartani akkor elég hamar helyrejön.Személyes tapasztalat.Mindenképpen megérne egy próbát a műtét előtt,hátha nem is lenne rá szükség.Sok sikert!Nekem sikerült.
2010. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nahát, ez számomra teljesen új! Kicsit írhatnál róla ha nem gond, főként az érdekelne, hogy meddig tart nagyjából (úgy értem, hányszor kell menni), mennyit jelent ez anyagiakban, és tényleg piszkosul fáj-e?
2010. márc. 24. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Max 2-3 alkalommal kell elmenni,egyáltalán nem fáj,sőt mondhatom,hogy nagyon kellemes,azonnal megkönnyebbülő érzést nyújt.Alig fogod várni,hogy újra menni kelljen.Ő megtanít rá,hogy hogyan tartsd a helyén a csípőlapátod,mert az sajnos hosszabb időn keresztül "megszokta",hogy rossz helyen van.Idővel már ezt az új helyzetet is megszokja és nem fog kiugrani a helyéről.Nem tudom ,hogy melyik városban élsz,én Szegeden tudok nagyon jó csontkovácsot,nekem ő segített.5000 Ft/alkalom.
2010. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tudom, régebben írtátok ezt, de szeretnék érdeklődni, hogy azóta mi lett a helyzet? Tényleg egy csontkovács is tud segíteni az O lábúakon?
2012. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen gyakorlatokat mutattak nektek, hogy helyén tartsátok ?
2013. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

és milyen gyakorlatokat mutatott ha megkérdezhetem?


én is járok csontkovácshoz, és kíváncsi vagyok h neked mit mondott gyakorlat gyanánt

előre is kösz

2013. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
engem is érdekelne hogy mennyire eredményes. régóta tervezem hogy elmegyek de biztosra akarok menni, mert hát elég drága... erősen X-lábam van egyébként :( 20/L
2013. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Érdekelne engem is ez a gyógytorna.
2013. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!