Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szokjak le a korán...

Hogyan szokjak le a korán kelésről?

Figyelt kérdés
Minden nap felébredek hajnal 3-kor,és nem tudok visszaaludni.Hiába erőlködök,fél órát még forgolódok de nem tudok aludni.Valaki tudna tanácsot adni?
2015. dec. 19. 03:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy? Korán fekszel le? Próbálj 10-11-ig femt maradni este,akkor hátha sikerül aludni.Kávét,kólát,teát ne nagyon igyál este.Nekem is volt ilyen időszakom de én ott rontottam el hogy este 7-8 körül aludni mentem.:)
2015. dec. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha 3-kor felkelsz, de akkor korán le kellene feküdnöd (~19 óra). Ez még hasznodra válhat.

A másikat sokkal könnyebb megvalósítani. Találj magadnak valamit, amivel elfoglalhatod magad egészen 20-22-ig, és akkor majd vissza fogsz tudni aludni.

2015. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,korán elalszom,8-fél 9 körül.Próbáltam tovább fentmaradni de nem megy.

Na majd hátha most az ünnepekben.

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 19. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!