Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Legerősebb izzadsággátló? 17/L

Legerősebb izzadsággátló? 17/L

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy bármilyen izzadsággátlót próbálok, kb. egy óra után olyan büdös vagyok, mintha egy hete nem fürödtem volna. Ajánlották a Borotalcot, ami úgy egy - két hétig használt is (napi 3-4 használat mellett), de aztán már semmi hatása sincs. Nagyon kellemetlen, hogy semmit nem csinálok, de már első óra végére iszonyat büdös vagyok, ráadásul ha 8. órában van dráma óránk, ahol azért nem ritkán fizikai kontaktusba kell lépni emberekkel, iszonyat kínos, hogy látom az arcán, hogy alig bír a közelemben maradni.

Valami ötlet?



2015. dec. 19. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez erdekes kerdes. En ilyenrol meg nem hallottam.
2015. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen mértékű izzadásnál jó lenne, ha orvos segítségét kérnéd.
2015. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tesomnak is hasonlo problemai voltak es o egyszer kiprobalta a ferfi old spice stiftet es hasznalt neki. Fujd be magad parfummel es biztos nen leszel ferfi szagu, de parfum nelkul sem.

Es igaza van az elottem szolonak. Fordulj orvoshoz.

2015. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De milyen orvoshoz? És mit mondok? Hogy izzadok és büdös vagyok? Azt mondják, fürödjek meg.

. Nem?

2015. dec. 19. 10:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ha ez jelent valamit, a vérképem teljesen normális.
2015. dec. 19. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:

a vérképed: az csak egy szelet, amit a háziorvosnál néznek. egyáltalán nincs benne minden, csak egy pár dolog. attól még lehet, hogy valami nem stimmel, hogy az a pár dolog, amit néznek, az rendben van.


Az orvos nem azt fogja mondani, hogy fürödj meg. Hanem utánanéz. Endokrinológushoz és bőrgyógyászhoz menj első körben. beutaló is kellhet a háziorvostól. de a háziorvost még megkérdezheted, h mit ajánl.


addig is szünetben mosd meg magad, és kicsit frissítsd föl magad.

az biztos, h büdös vagy? családtag is mondta? mert lehet, hogy csak te érzed.

Egyébként én 2 embert ismertem, aki tényleg büdös volt, és nem tehettek róla, tehát tudom, hogy létezik ilyen. (Mindkettő nő)

2015. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orvos nem fog elküldeni, sokan vannak akik ilyen problémával küzdenek mint te. Ki fogják deríteni mi okozza.
2015. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még eszembe jutott valami:

nem műszálas ruhákat hordasz-e?

mert a boltok műszálasokkal vannak tele, alig lehet vmit találni, ami pamut.

és sokaknak rosszul reagál a bőre a műszálasra (én is mindig büdi leszek tőle, pedig amúgy nem.)

de nekem mindig nagyon ki vannak válogatva, h csak természetes anyagú ruhát vegyek.

esetleg tegyél ilyen próbát, h pamuttal is nagyon beizzadsz-e. nézd meg a címkét, h tényleg pamut-e.


még amitől lehet: ha mondjuk hagymát eszel, akkor kellemetlenebb a verítékszag + ha kávét/kólát/energiaitalt iszol,akkor jobban izzadsz.


szerintem ezeket fontold meg, de mindenképp menjél dokihoz ettől függetlenül is.

2015. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Elmentem dokihoz és írt egy Hydrogel nevezetű krémet, ami egyelőre bevált.
2016. jan. 14. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!