Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongásos zavarral küzdök,...

Szorongásos zavarral küzdök, hypohonder vagyok! Napi 5-7 szer mérem a vérnyomásom. Ez roncsolhatja az ereimet, a gyakori mérés?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom változó,ha nem vagyok stresszes:120/70.Ha az vagyok:130/80.pulzus 80kb.mostanában inkább az utóbbi.lehet a gyakori mérés miatt előre szorongok,hogy több lesz és emiatt magasabb?
2010. márc. 24. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem roncsolja az ereidet a vérnyomásmérés, azok elég rugalmasak ahhoz, hogy ezt kibírják.
2010. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

teljesen jó a vérnyomásod, úgyhogy le kéne nyugodnod, mert nem az ereid, hanem az idegeid fognak kikészülni.

áll a háttérben valami, amitől szorongsz?

2010. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

teljesen normalis a vernyomasod

en kronikus sulyos szorongastol szenvedek! nekem altalaban 110 a szivveresem,hogyha elotor a dobogas,nalam hirtelen szokott elojonni,mindenfele varhato kivulallo ok nelkul,legfokepp ha lefekszeak akkor,amugy nekem az a legsulyosabb baj,hogy minden fele tunetet elojon es folyoton rosszul vagyok 20/L

2010. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát marhára tudom irigyelni az ilyen embereket akik jódolgukban beképzelnek maguknak betegségeket. nekem bezzeg tényleg magas a vérnyomásom..
2010. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne kívánd a szorongásos betegséget,mert ez is nagyon rossz!Kedves 20 éves lány,te milyen gyógyszert szedsz és milyen terápiával kezelnek?Én Frontint+Citalopramot szedek.Nekem is hasonlóak a tüneteim.Neked a vérnyomásod rendben van?Te is folyton beképzeled magadnak a betegségeket?Jó étvágyad van?Üdv.26F.
2010. márc. 24. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, te tényleg igazi hypohonder vagy! :)

Amúgy tuti, hogy nem roncsolja.

2010. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!