Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbetegseg vagy terhes...

Panikbetegseg vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ajulásérzetem van néha és hányingerem is. Hőemelkedésem van két napja de nem fáj semmim. Munkahelyen is rosszullettem. Doki se tudja mi bajom. Csak fekszem, mert nem merek felkelni néha ramjon fura rosszlét. Menstruációm 8 napja múlt el és fogamzásgátlót szedek. Szívdobogás is rámjön meg remegés. Nemtudom mi ez de félek.

2015. dec. 30. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél.
2015. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet ez?? Holnap kell visszamenni dokihoz. Ami aggaszt hogy hoemelkedesem van hétfő ota es nemtudni mitől meg hanyinger elkap neha meg a szívdobogás ajulaserzettel. Igazából panikra gondolok még de nemtom mitol lenne mikor jo az eletem...
2015. dec. 30. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem terhesség.

A hőemelkedés lehet egy fertőzéstől, akár egy vírustól, amit benyeltél és így védekezik a szervezeted, később akár lehetnek tünetei. Ha valamilyen hányós, hasmenéses vírus, ez egyébként van mostanában, én is most estem át rajta, akkor pár nap múlva ki is jöhet.

Ha valamilyen légúti megbetegedés, akkor meg folyhat az orrod, kaparhat, fájhat a torkod.

De az is lehet, hogy annyira gyenge fertőzés, hogy csak a hőemelkedés tünetében kimerül az egész és semmi más bajod nem lesz.

Viszont a többi tünet meg inkább pániktünet.

Ezzel viszont fordulj egy jó pszichológushoz!

2015. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem még október végén kezdődött, amikor buszról leszállva zsibbadt mindenem, lüktetett a szemem, szédültem.. Orvos kiírt 1 hétre, mondván "vírus" lehet a baj.

Rá pár hétre egyik reggel hánytam, hányingerem, hőemelkedésem volt.

Most szedek vitamint, szerintem a kimerültség okozhatja ezeket a tüneteket nálad is, vagy az említett pánikbetegség.

Próbálj meg Valeriana Relaxot szedni, ha nem javul a helyzet (ez stressz ellen), vagy megpróbálhatod a Béres Actival + Magnéziumot.

2015. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát enis gondoltam hányos virusra de mar hetfo ota kijott volna nem?? Hetfo lettem rosszul a munkahelyen ugy h azthittwm meghalok remegtem es azthittwm elajulok amúgyis panikolos tipus vagyok de ilyet még nem éltem át. Igazából heti 3 -4 x járok dolgozni es hajnali 4 kor kelek h 5 elott oda erjek es delutan 2 ig nincs idom leulni se. Utálok ott dolgozni de nem merek felmondani mert akkor baratom haragudna szerintem :(
2015. dec. 30. 12:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy orvos mondta lehet vmi virus irt fel antibiotikumot de még nem váltottam ki. Ma fogom. De ha virus akkor az antibiotikum nem használ én ugy tudom.
2015. dec. 30. 12:35
 7/11 anonim válasza:

4-es vagyok

Nekem ugyan ez volt. Antibiotikumot kaptam, semmit sem használt.

Én utálok suliba járni, úgyhogy szerintem egy cipőben járunk ezügyben. Kimerültség, pánik.. Próbáld meg a Valeriana Relaxot :) Remélem segít. :)

2015. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom... Lehet beszedem az antibiotikumot hátha használ mert ma is ramjott 2 x a hanyinger meg rosszullet. Olyan mintha beteg lennek de nem teljesen fura az egesz mintha kuzdene ellene a szervezetem. Viszont ha hányni fogok akkor utána remélem elmulik
2015. dec. 30. 12:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges bevenned az antibiotikumot! Az csak bakteriális fertőzés esetén jó, vírusra nem. Ha meg olyan bajod lesz, hogy tényleg kéne, akkor meg nem fog hatni.

Arról nem is beszélve, hogy az antibiotikum a jótékony bélbaktériumokra is hatással van, tehát ha nem szedsz mellé probiotikumot, akkor hányingert, hányást, hasmenést, puffadást okozhat, tehát még amúgy is rosszabbul leszel, mint ahogy most vagy.

Szedj probiotikumot, pihenj sokat és ne stresszelj és mondom, keress fel egy pszichológust, mert nem hiszem, hogy át szeretnél élni egy isten igazi pánikrohamot, mert sajnos én voltam pánikbeteg és tudom, hogy milyen. Senkinek nem kívánom!

2015. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen kell mellé a probi mert szétbssz. A belflorat meg immunrendszert ezert nem váltottam még ki.. Nemtudom az a baj nemtudom mi a pontos bajom es mar mindenre gondolok. Koszi azért a válaszokat.... :)
2015. dec. 30. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!