Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék a jelenleginél...

Szeretnék a jelenleginél "jobb" életet élni, tippek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon ellustultam az elmúlt hónapokban. Szeretnék egy aktívabb és rendezettebb életet élni, rendesen étkezni, mert mostanában az is van úgy hogy napi egy szendvics, vagy egyszerűen egy narancs, aztán van olyan amikor még unalmamban is eszek. Egyszerűen nem tudom beosztani a napom úgy, hogy jó legyen. Szabadban is többet kéne lennem, de valahogy soha nem jutok el odáig. Tanuló vagyok, középiskolában másodikos. Minden nap 4-ig vagyok iskolában, 5 körül elkezdek tanulni, házikat csinálni, van, hogy 9-kor fejezek be mindent, aztán ilyenkor nincs sem erőm sem kedvem sportolni sem. Ha valaki tudna valami tippeket adni, hogy hogyan tudnám frissebbnek és rendezettnek érezni magam, nagyon megköszönném.

2015. dec. 31. 02:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Reggelente suli előtt eljárhatsz úszni vagy kocogni. De az is jó, ha gyalogolsz vagy biciklizel a suliba ha lehetőséged van rá. Beiratkozhatsz valami sportklubba vagy ilyesmi, ahol rendszeresen vannak edzések és akkor talán nem lógod el, meg többekkel együtt csinálhatod és van motiváció. Kezdésnek az is tök jó, ha csak hétvégén edzel/mozogsz, akkor biztosan több időd van rá. Szervezzetek barátokkal kirándulást, szabadidős programot a friss levegőre.


A kajádat nap elején összekészítheted és akkor nap közben pl 3 óránként megeszed a porciókat.

2015. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!