Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a pánikbetegség tünetei?

Ezek a pánikbetegség tünetei?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem észre a közérzetemen a változást, a legapróbb stresszes helyzetek is kikészítenek, rám jön a remegés, kiugrik a szívem a helyéről, kipirosodok és percekig teljesen megzavarodok. A hajam is hullik, pedig nincs semmilyen szervi bajom.Pár napja a semmiből rám tört egy rossz érzés és leblokkoltam a nyílt utcán.Talán pont amiatt pánikoltam be, mert féltem hogy bepánikolok.Ezeket az érzéseket emberek és helyek váltják ki belőlem, akik és amelyek elől legszívesebben elmenekülnék.Szóval elég kellemetlen és szeretném megtudni, hogy érdemes e orvoshoz fordulnom.
2010. márc. 25. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezek azok lesznek.Fordulj orvoshoz,magától nem múlik el:(
2010. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, hszen nem jól érzed magad a bőrödben és nem erre születtél. De első lépésként elég a pszichológus is, majd ő továbbküld, ha akar.
2010. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél volt hasonló. Sokat beszélgettünk, meg volt dokinál és kapott gyógyszert. De végül nem szedte. Sikerült leküzdenie. Szóval szerintem az és mindenképpen kérj segítséget olyantól akiben megbízol és doki sem ártana. Főleg ha gyakrabban, erősebben jönnek ezek a rohamok.
2010. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!