Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a kellemetlen...

Mit lehet tenni a kellemetlen lábszag ellen?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek elég kellemetlen a lábszaga, és nem tudjuk, mit tehetnénk ellene. Próbáltunk már többféle spray-t, kenőcsöt, de egyik sem vált be igazán. Ha valakinek volt, vagy van hasonló problémája, talált rá hosszútávú megoldást? Ha igen, mi volt az?
2016. jan. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%-os pamut zokni és avontol vagy oriflametöl lehet rendelni ilyen láb deot , nekem ezek segitettek de anyu cett uj zoknit és tuti 100%-os voltt azóta nem büdös a lábam és még ki is van mosatam a luttalb betétem
2016. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább ne használjon műszálat tartalmazó zoknit, ne hordjon csak jól szellőtő cipőt (pl műbőrt ne). Lehetőleg ne legyen egész nap egy cipőben. Mosson gyakran lábat, gondosan szárítsa meg, esetleg hintőport ami szárít. És menjen el bőrgyógyászhoz, nincs-e gombás fertőzése...
2016. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogjuk próbálni a leírt módszereket!
2016. jan. 14. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Antisudoricaval kezelni a lábat(izzadásgátló), mellette Mycosid hintőporral beszórni a cipőt és lábat is.
2016. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!