Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek orvoshoz, vagy majd...

Menjek orvoshoz, vagy majd elmúlik magától?

Figyelt kérdés
2 napja fáj a torkom, picit köhögök, fáradékony vagyok. Náthás annyira nem vagyok, óránként egyszer ha ki kell fújnom az orrom. Lázam/hőemelkedésem nincs. Szerintetek menjek dokihoz evvel? 2000 mg C-vitamint szedek, van toroköblögetőm itthon és wick port iszok. Ez elegendő?

2016. jan. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
torokfájással minek mennél orvoshoz?
2016. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy torok vagy mandulagyulladás. Én nem rohanok vele orvoshoz. Ha kb 4 nap elteltével sem javul akkor viszont menni kell mert az inkább mandulagyulladás lesz. De ha látsz tüszőket a torkonban ami fehér vagy a manduládat nagynak látod akkor jobb, ha elmész mielőbb.
2016. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyum megnézte a torkom, kicsit piros, mást nem látott rajta.
2016. jan. 22. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges orvoshoz rohanni. Ha lázad lenne, 38,5-ig azt se csillapítsd hacsak nem okoz elviselhetetlen panaszokat. A szintetikus gyógyszerek helyett pedig sok gyógyteát javaslok mézzel, belereszelt gyömbérrel, esetleg tengeri sós vizes szájöblögetést. Jobbulást!
2016. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hársfa teát iszok, illetve lándzsát útifű szirupot is találtam itthon, szívesebben szedem ezeket, mint az antibiotikumot.
2016. jan. 22. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A nátha az orvos segítségével egy hét alatt elmúlik. Nélküle akár egy hétig is eltarthat!

Szóval hagyd a dokit a betegekkel törődni. Te meg igyál sok folyadékot, sétálj nagyokat.

2016. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!