Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy bajom lehet?

Zsuzsi94 kérdése:

Nagy bajom lehet?

Figyelt kérdés
Már egy hete nincs székletem és nagyon tele van a hasam...eszek rendesen,de ma nincs étvágyam és néha csuklok is . És a hasam oldalt lent észrevettem,hogy van egy gumó a belembe és fáj kitüremkedik. Nyomásra is fáj...mi ez?

2016. jan. 29. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvoson kívül nem hinném, hogy bárki is értelmes választ tudna adni erre. Egy hét az sok idő, szóval érdemes lenne elmenned.
2016. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Én sem merek semmit ajánlani, egy hét az tényleg sok idő. Félő, hogy rosszat teszünk ha most hirtelen megmozgatjuk a bélrendszert, nem lehet tudni mi okozza a gondot, félő, hogy esetleg bélcsavarodás. El kell menni dokihoz ő majd eldönti, hogy elég e a széklethígító gyógyszer, vagy további vizsgálat is kell. Egy kicsit előbb kellett volna írnod ez már nem az öngyógyító kategória. Megijedni azért nem kell, lehet, hogy semmi komoly, de én ezt nem merem megítélni.
2016. jan. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!