Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez a sok bedobbanás?

Mi ez a sok bedobbanás?

Figyelt kérdés
a szívemnél érzek nagyon sok bedobbanást, de szinte majdnem minden percben, úgy tudom ez jelenthet nagyobb bajt is. máskor is éreztem már, de ritkábban, most szint állandóan, főleg amikor a mellkasommal előre dőlök, és úgy ülök, ez nem tudom jelent-e valamit. hétfőn megyek kardiológushoz, de lehet-e addig nagyobb bajom, vagy találhatnak-e valami nagyon nagy bajt? igazából nem tudom, hogy bedobbanások-e ezek valójában, olyan érdekes érzés, olyan mocorgás féleség, dobbanásnak is érzem, de nagyon enyhének.
2016. febr. 12. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A kardiológia jó gondolat, valószínűleg csinálni fognak 24 órás EKG-t (Holtert) és abból kiderülhet mi pontosan a probléma. Az "addig lehet-e valami bajom" kérdésre jóslás lenne a válasz. Egyébként bárkinek bármikor bármi baja lehet.
2016. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En neha olyasmit erzek,mintha rezegne,ha sokat lepcsozok peldaul, de nem mindig erzem vagy csak nem figyelek ra. Nem vizsgaltattam ki magam, de nekem volt elmeletileg szivritmus zavarom ami mar elmult ,de hallatszik, illetve egy kocsit magas a vernyomasom.

Nem hiszem,hogy komoly gondra utalnanak ezek,egyebkent is manapsag mar mindent lehet kezelni. Nem vagy stresszes mostanaban?

2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!