Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap lesz egy találkozóm,...

Holnap lesz egy találkozóm, de kicsit beteg vagyok. Elmenjek?

Figyelt kérdés
Igazából a torkom fájt egy kicsit az már elmúlt, még az orrom folyik eléggé, a közérzetem nem vészes, picit szédültem ma meg fájt a fejem. De nem is ez a baj. Elég parázós tudok lenni és attól félek, ha így elmegyek bárhova is, akkor történik valami. Pl hirtelen nagyon rosszul leszek, belázasodok stb.. Ha nem érzem magam annyira rosszul el merjek menni? Ja és persze gyógyszert viszek magammal. Egy náthától nem fogom mondjuk elhányni magam vagy ilyesmi? Ez talán hülye kérdés, de eléggé félek tőle bár lekopogom még nem volt ilyen.
2016. febr. 20. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen találkozó, kivel kellene találkoznod.

Csókolózós randira nem mennék el, hiszen megfertőzném, de felhívnám, hogy ez van, és bocsi.

Üzleti megbeszélés - ez azért fontos, de itt is mérlegelném, hogy lemondható-e vagy sem.

Munkahelyi interjú - simán elmennék, mert nem szoktak második lehetőséget adni.

2016. febr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menj, ne fertőzz meg másokat is, inkább kúráld magad otthon, hogy előbb meggyógyulj.
2016. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!