Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék javitani a közérze...

Hogy tudnék javitani a közérzetemen és kipihenni magam?

Figyelt kérdés
Rossz a közérzetem, kimerültem. Ez az állandó orvoshoz járkálás és a nem sikeres vizsgaidőszak és a magánéleti gondok miatt lehet. Tudom, hogy meg fog oldódni minden, csak most úgy érzem egy kis nyugalomra, pihenésre lenne szükségem, ha lehetne elmennék nyaralni, csak felév közben és anyagilag nem engedhetem meg magamnak. Hogy tudnék mégis kocsi kikapcsolódni?

2016. febr. 21. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

El kell terelni a gondolataidat, ha nyaralni nem is tudsz menni, de egy pár órára kikapcsolni. Pl. kirándulni egyet, vagy sétálni, amikor jó idő van. Erre ajánlják mostanában az ún. felnőtt színezőket is, hogy egy dologra koncentrálj, és közben pihenj.


Van hobbid? Ezek szerint egyetemre, főiskolára jársz?


Szervezz barátokkal közös programot, beszélgetést, bulit, attól függ, mihez van hangulatod.

2016. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!