Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szed valaki innen Dr. Lenkei...

Szed valaki innen Dr. Lenkei multivitamint?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztalataitokat, és hogy melyik csomagot szeditek?

#vitamin #multivitamin #Dr. Lenkei Vitamin #dr lenkei gábor #életerő multivitamin #életerő centrum
2016. febr. 26. 16:19
 1/3 Noncsi0310 ***** válasza:
Közepes csomagot szedem több, mint 2 éve a párommal és a szüleimmel, tesómmal együtt, a gyerek a folyékony változatot. Tapasztalat: nincs betegség, nincs nátha, nincs influenza, több energia, nincs fáradékonyság, stb...! csak ajánlani tudom!
2016. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A közepes multit szedem, valamint kiegészítőnek kollagénes porc mixet. Ez utóbbit pár napja kezdtem csupán, a multit 11 hónapja szedem. Energikusabb lettem, jobban koncentrálok, nyugodtabb vagyok, a rendes téli megbetegedésem is elmaradt.
2016. febr. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kirle083 ***** válasza:

Szuper a hatása! Nekem a súlyos szénanáthám TELJESEN elmúlt!A kékdobozos erős kivitelt szedem. Több a munkabírásom, éjszakát jól viselem immár.

33 éves vasutas vagyok. Gyerek 9 éves ő az alap csomagot szedi.Jobban tanul, nem csapong össze-vissza.Mindennap szedjük, mert ez számunkra élelmiszer.

2017. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!