Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sotret gyógyszerről vélemények...

Sotret gyógyszerről vélemények elkezdjem a szedését?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy veszélyes gyógyszer, nem véletlen kell gyakran vérvételre mennie annak, aki szedi.

Nekem a kórházban írták fel, de nem tetszett már a doboza sem, felkerestem egy magán bőrgyógyászt és mondta, hogy a kutyájának se adná. Nem is szedtem be.

2016. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ezt szedtem. Tényleg nem lehet félvárról venni a dolgot és pontosan úgy kell szedni, ahogy az elő van írva. Erős mellékhatásai vannak, de leginkább csak az első 2-3 hétben jelentkeznek. Viszont amire felírták, arra kiválóan használt. Azóta is tünetmentes vagyok, pedig már évekkel ezelőtt volt.
2016. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ezt nem te döntöd el, hanem az orvos. De most biztos nem fogja felírni, mert ez egy fényérzékeny gyógyszer. Szedése a téli időszakban ajánlott.

Egyébként tényleg egy nagyon komoly gyógyszer, kb fél évig tart egy kúra, ezalatt 1-2 havonta kell vérvételre menni. Ésa szedése mellett elég durva mellékhatásai voltak. De ha szükséges, és nincs egészségügyi akadálya, akkor igenis egy szuper gyógyszer. 6 évvel ezelőtt szedtem, de azóta sem tért vissza a súlyos bőrproblémám.

2016. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat ment a plusz mindenkinek
2016. márc. 26. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a számat nagyon szárította, és még híztam is tőle. De ez volt az egyetlen, ami segített.
2016. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!