Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viszketek?

Miért viszketek?

Figyelt kérdés
2 hete nagyon viszket az egész lábam furdés után. Es ahol vakarom kis apro pottyok jelennek meg. Tusfürdot ugyan azt hasznalom. Es furdes utan is viszketek de nagyon. Jah es azt is ki probaltam h nem furdok meg csak mosakodok es akkor nem viszkettem. Es egybkent mindennap furdok.

2016. márc. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleg sok ismerosomnek ilyen, azt mondjak,hogy a hideg- meleg valtakozasa miatt viszket, de ha valamit modositanak a vizen azt is megerzed.

Azt mondjak,hogy nyarra jobb lesz.

2016. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt.

De mindenképpen cseréld le a tusfürdődet.

2016. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MÁsodik vagyok esetleg még próbáld ki, hogy minden fürdés után lehetőleg természetes testápolóval bekened magad.
2016. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam járni télen, testápoló nekem segít.

Jártam már úgy egyébként, hogy hónapok óta használt tusfürdőtől egyik napról a másikra bajom lett de akkor nekem az egész testem viszketett, nem csak a lábam.

A tusfürdő szárít. Nekem száraz a bőröm azért viszketek.

2016. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!