Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok nekem segíteni az...

Tudnátok nekem segíteni az elalvásban? Esetleg valami jó módszer?

Figyelt kérdés
Mostanába hiába fekszek olyan 22:30 körül nem tudok elaludni, és 2 íg a plafont nézem úgy hogy 7 kor kelek. Mi ennek az oka és van valami jó módszeretek?

2016. márc. 31. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

alvás zavarod is van? pl ha ellazulnál visszarándulsz?

ha nincs akkor csak simán fel vagy spannolva. próbálj meg egytől végtelenig számolni monoton módon egyesével az ilyen monoton dolgok letudják zsibbasztani az agyat és akkor csinálod elég jól ha nem tudsz a számolás mellett semmi másra gondolni. a másik lehetőség hogy csinálj intenzív tornát járj el futni fél órát 3/4 órát naponta az is tuti segít elaludni

2016. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8 masadpercig vegyel levegod 8 masodpercig talrsd bent asztan 8 masopercig engend ki.Ez a modszer be kell vajon
2016. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem meleg kakao segit, es ha alvas elott olvasok.

Nem neten hanem igazi konyvet...:) ami megdolgoztatja az agyat kisse jobban.:)

21L

2016. ápr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!