Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rák hányadik stádiumtól okoz...

Rák hányadik stádiumtól okoz fogyást?

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem észre valamit a bal oldali herém alatt, ez valamilyen laza csomó volt. Már akkor is fogytam egy kicsit, de azóta a bal herém mögött is érezni valamit, + a here felett (olyan elhelyezkedésben mintha visszér lenne). Nemrég a jobb herém tetején is találtam egy kis borsó méretű csomót. Az ágyéki nyirokcsomóim meg vannak nagyobbodva. És sokat fogytam, bár stresszes is vagyok. Ez lehet rák?
2010. ápr. 6. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
B....meg másfél év !!!! Mit csináltál másfél év alatt? Nem kellett volna orvoshoz menni? Bármi lehet !!!! MEnj orvoshoz most !
2010. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értem ennyi idő alatt miért nem mentél orvoshoz.

Van hasonló problémám, tudom hogy kellemetlen és én sem akartam menni, de csak rászántam magam és nem volt vészes.

Menj el orvoshoz!!!

Nem tudom megmondani, hogy rák-e lehet több dolog is. A fogyás én úgy tudom csak nagyon a végén jelentkezik már, akkor már több tünet is van, nem csak az.

2010. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt másfél évben kómában voltál? Csak ez az egy ok elfogadható, hogy miért nem mentél orvoshoz. Menj el mielőbb, mert vagy megnyugtat, hogy semmi komoly vagy kezeli, ha szükséges.
2010. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Baz+, másfél éve nézegeted magad, és nem nézetted meg dokival? Egy nyamvadt körzetinél nem voltál, akinek megemlítetted volna? Vagy kértél volna beutalót...


Nekem nincs herém, de ha velem hasonló bizarr dolog történne, már másnap a dokinál lennék. Lehet, hogy hiszti, vagy műbalhé, de legalább élve maradnék.

Nem tudom, hogy rák-e, de kepeckedj fel a monitor elől, nem a gyakorikérdésekre írogass a random netközönségnek, hanem menj el egy orvoshoz!

Jesszus! Bocs a hangnemért, de az ilyesmi kiborít.


A nyirokcsomó-duzzanatok számítanak rossz jelnek nagyon...nem akarlak elkeseríteni, de ismerősöm hererákos volt, és ő is úgy vette észre, hogy megduzzadtak a nyirokcsomói. A heréjén nem is látott semmit.

És ha fogysz is... Hát... Szorítok érted.

2010. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, de eddig más problémáim is voltak, amik kihatottak arra is, hogy talán nem is akarok élni, így nem is foglalkoztatott. 17 vagyok és azt hittem semmit sem érek.... Csak félek elmenni orvoshoz, mert ha hülyének néz az elég lol :). ÉS voltam egyébként orvosnál (fogyás miatt), vérvétel + hasi ultrahang. De akkor nem említettem más panaszt, mert cikinek tartottam. Csak ezekből max annyit lehet leszűrni, hogy egy éve még nem volt áttét, mert a vérvétel az elvileg csak akkor ér valamit ha célzottan tumormarkereket is keresnek.
2010. ápr. 6. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: cicabogár, 17 évesen sz@rt nem tudsz arról, hogy akarsz-e élni. Hidd el. Nem akarom lebecsmérelni a problémáidat, elhiszem, hogy vannak, hogy nehezek, és hogy ilyenkor hogy látja az életet az ember, de hidd el, megbánhatod még ezt a hozzáállást. Mindenképp menj el az orvoshoz, meggyógyít, aztán gondolkodsz a többin.
2010. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nem fog hülyének nézni. Heréje neki is van, max azt fogja a szemedre vetni, hogy másfél éve ülsz rajtuk (szó szerint), és ez jogos lesz, de ezt te is tudod. :)
2010. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem magatol a raktol csak nagyon kesoi stadiumban kezd az ember fogyni, inkabb a kezelesek azok, amik megviselik az embert.

DE ha eletben akarsz maradni, akkor ez a szukseges rossz. Menj orvoshoz mihamarabb, egy ilyen sok ideje tarto csomo nem jatek.

2010. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!