Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg vagyok, de ma...

Pánikbeteg vagyok, de ma egyedül kell mennem vonattal, felek nagyon hogy rosszul leszek vagy elajulok mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit mond a pszichológusod/pszichiátered?
2016. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Mibol veszed le, h van neki?...

Egyebkent: legyen nalad hideg viz, zsepi, igyal neha, lelegezz melyeket es gondolj arra h " szep nap van" pl, ne arra, h rosszul leszel. Tudom, h nagyon nehez! Kitartas!!!

2016. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem kezeli szakember, mitől vár gyógyulást? Ez nem fog elmúlni magától mint a hasfájás, csak romlik majd.

Kezelni kell, amíg ki mer menni a házból.

2016. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Voltam , semmi igazából , gyógynövények nyugtatót szedek epp!
2016. ápr. 28. 07:31
 5/11 homo ludensz ***** válasza:
84%

Esetleg ha látsz ismerőst próbálj vele beszélgetni.

Gondolj arra milyen elégedett leszel magaddal ha leszáll a vonatról.

Te erős vagy és elviseled az utazást mint mások mert te sem vagy kevesebb.

2016. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Voltál hányszor? Mert a terápia hónapokig tart minimum, és NEM gyógyszerek kellenek.
2016. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne pánikolj. Ha már utaztál vonattal, akkor nincs mitől félni. Én ugyan nem vagyok pánikbeteg, de a vonattal történő utazás számomra korábban mindig stresszes volt, mert nem lehettem biztos abban, hogy tényleg arrafelé megy-e a vonat, amerre én szeretnék menni. Szerencsére most az interneten a menetrenden jól ki lehet igazodni és ilyen gondom nincs, legfeljebb akkor van kis vérnyomás emelkedésem, amikor kiderül, hogy a biztosítóberendezés állítólagos hibája miatt lassabban megy a vonat és esetleg lekések bizonyos időpontokat, megváltozik az előre eltervezett saját menetrendem.
2016. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is pánikbeteg vagyok, és az utazással már megbékéltem. (Vonat,busz stb..) tegyél be zenét úgy sokkal könnyebb,vagy olvass valami könyvet közben!:) Nekem múltkor a repülővel gyűlt meg a bajom. Ugyanis most repültem először egyedül. De hál istennek nagyon rendes nő ült mellém és végig beszélgettük az utat. Már csak azt vettem észre, hogy szállunk lefele. :):)
2016. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Vigyél magaddal zenét, könyvet, az eltereli a figyelmedet, legyen nálad víz, esetleg valami kis rágcsálnivaló, ha esetleg rosszul éreznéd magad. Sok sikert, meglátod, nem lesz gond, és tök büszke leszel magadra, ha végre leszállsz a vonatról! :)
2016. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyant csinálj, ami elég jól leköti az agyad, ez a legfontosabb. Pl valami logikai játék a telefonon vagy ilyesmi.
2016. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!