Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj lenne a szívemmel?

Baj lenne a szívemmel?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem... Kb. 2 hete azt vettem észre, hogy több levegőt szívok be, mélyebben szívom be, és kicsit hangosabban. Néha mintha kevésnek is tűnne. Aztán ott a szívem. Mintha nagyobbat "ütne", mert sokkal jobban érzem, mint eddig. Még a kis lábujjamban is érzem. Ma pl. futottam a vonathoz, felszálltam, leültem, és mintha nyitott tenyérrel vertem volna a mellkasomat, annyira, és olyan erősen vert a szívem. Lehet, hogy meg kéne nézetnem magam? 17,5 éves vagyok, és van rajtam egy kis felesleg.

2016. ápr. 29. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. A szapora szívverés súlyos betegségeket is jelezhet (pl. szívritmuszavar, stb.), ezért érdemes lenne orvoshoz fordulni. Meg lehet magas a koleszterinszinted/vérnyomásod, de ilyen fiatalon nem valószínű.
2016. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el hétfőn a háziorvoshoz, csak vizsgálattal lehet kideríteni, hogy van-e pl szívritmuszavarod és mi a gond a légzéseddel.
2016. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!