Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzadós vagyok, mit...

Nagyon izzadós vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a nyár,a meleg és előszeretettel hordok ingeket,de nem merek,mert ha a ruha anyaga közvetlenül hozzáér a hátamhoz pl,akkor egyből leizzadok és átüt az anyagon... Nagyon zavaró. Sportolás közben is egyből leizzadok.. Mit tehetnék? Bőrgyógyászatra menjek?
2016. máj. 2. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Világos ing felejtős. Atlétát nem veszek alá, mert csak melegít és azon is átüt, pedig kövér sem vagyok. Solutio antisudoricát vettem, de azt nem tudom feltenni a hátamra egyedül. Bőrgyógyász nem tudott rá mondani semmit, azt mondta, endokrin oka lehet. Hormonvizsgálat sem talált semmit. Valószínű így halok meg :) vagy idővel elköltözöm olyan helyre, ahol soha nincs 15 foknál több, és viszlát, izzadás, üdv, fehér ingek!
2016. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezek a mai izzadás gátlók ugye nem olyan nagyon jók. Anyukám ilyen patikai speciális izzadásgátlót használ, mert neki csak az válik be. Lehet, hogy az neked is jó lenne.
2016. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!