Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakran jelentkező halálfélele...

Gyakran jelentkező halálfélelem ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szerintem nekem túl sokszor bevillan az átlag emberekhez képest. Ilyenkor leizzadok, legszomj tör rám, tehetetlenség, félelem, kétségbeesettség stb. Kívülállónak érzem magam és nem tudom elmagyarázni senkinek, mert ezt csak az érti akire rátör. Nemrég egy hosszabb ideig állandóan elkísért, emiatt elaludni sem tudtam csak mikor teljesen lemerültem. Szörnyű érzés és még nem kéne ilyenekkel elrontanom a mindennapjaimat...

23 éves lány vagyok és nincs nagyobb betegségem.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. máj. 2. 22:17
 1/7 anonim válasza:
100%

Pánikbeteg vagy!

Én is az vagyok nekem kábítószer miatt volt halálfélelmem és pánikbeteg lettem. Psychológus ki tud belőle gyógyítani. Ha rád tör a pánikroham akkor szép lassan szívd be jó nagy lvegőt és lassan fújd ki, úgy le lassul a vérkeringésed, és próbálj jó dolgokra gondolni ne gondolj rossz dolgokra

2016. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a mentális betegségek összefüggésben vannak a bélrendszerrel. Olvass utána Szendi Gábor cikkeiben. Saját tapasztalatom is ez. Én súlyos GAD ból gyógyultam fel diéta segítségével.
2016. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen azt hittem , hogy én írtam ki a kérdést... Még a kor is stimmel! Valószínűleg igaza lehet az elsőnek, hogy ez valamiféle pánik roham
2016. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ez pánik roham. Valami pszichés megterhelés okoza, és pánik betegség akkor kezdődik, ha emberünk attól fél hogy mikor lesz a következő.
2016. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De én nem félek hogy mikor lesz a következő. Mert ha nem gondolok rá, akkor jó.

Volt már olyanom is amit írtok de évekkel ezelőtt és semmit nem kezeltek, csak kizárták a szervi bajokat. Akkor féltem hogy mikor lesz a következő, de annak más tünetei voltak (hasfájás, erős hányinger hányás nélkül, nem tudtam enni, rettegtem hogy az utcán jön rám, gyengeség, izzadás, légszomj stb.)


Most valahogy más.

2016. máj. 3. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Szerintem érdemes lenne beszélni háziorvossal is, meg pszichológussal is, mert lehetnek akár testi, akár mentális okai.
2016. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz. Addig is segít megnyugodni( legalabbis nekem szokott) ha egy szamodra fintos embert felhivsz es beszelgetsz vele csak ugy altalanos temakrol. Ha van valaki a kozeledben oleld meg. Szerintem megnyugtat a tarsasag. De azert pszihologust mindenkepp keress fel o hosszutavon segit.
2016. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!